fbpx

poznaj mnie

Kiedy byłam dzieckiem moimi ulubionymi zabawkami były szablony kreślarskie mojej mamy. Zresztą nie tylko szablony. Już jako czterolatka potrafiłam się posługiwać rapidografami i robić równiutkie linie grafionem. Moja mama miała całe kreślarskie wyposażenie w swoim gabineciku, z którego urządziłam sobie bawialnię.

Mój tata swoje życie poświęcił stolarstwu, co bardzo mocno mnie ukształtowało, stąd moja miłość do drewna i mebli. Wiedzy o stolarstwie nie nauczyłam się w żadnej szkole. Ona naturalnie przychodziła wraz z wychowywaniem w warunkach kreślarsko-stolarskich.

W podstawówce, w tajemnicy przed rodzicami (czasem zamiast uczyć się), rozrysowywałam projekt idealnego domu. I powstało co najmniej kilkanaście wersji tego projektu. Sklejałam arkusze papieru milimetrowego, podbierałam mamie skalówkę i zatapiałam się w swoich marzeniach. Wielkie, posklejane płachty „projektów” trzymałam pod dywanem, bo tylko tam byłam w stanie je ukryć.

Jako dorosła kobieta na dobre dołączyłam do teamu w rodzinnej stolarni i miałam szansę po pierwsze uczyć się, po drugie zdobywać doświadczenie a po trzecie, TWORZYĆ. Ten proces trwa nadal, bo ja chcę się uczyć cały czas, wtedy czuję że się rozwijam. Z każdym kolejny projektem jestem bogatsza o nowe doświadczenia, inne spojrzenie i kolejną dawkę wiedzy. Z każdym następnym projektem poznaję inne spojrzenie na funkcjonalność przestrzeni i mebli. Po ponad dziesięciu latach pracy uświadomiłam sobie, że dzięki moim podpowiedziom, moim Klientom żyje się wygodniej. To mnie zmobilizowało do jak najlepszego poznania, czym jest wygoda w tym kontekście.

Na podstawie badań z zakresu ergonomii i analiz obciążeń statycznych ludzkiego ciała stworzyłam własny system oceny funkcjonalności rozwiązań dla przestrzeni i mebli, co umożliwiło mi projektowanie najbardziej wygodnych form z jakimi moi Klienci mieli styczność. Wygoda to dla mnie słowo klucz, które opisuje wiele aspektów naszego życia. Ja zajmuję się wygodną przestrzenią i wygodnymi meblami i tym właśnie chcę się dzielić.

Dla mnie to fascynująca podróż, ponieważ wygoda dla każdego ma nieco inne znaczenie.

Zatem zapraszam Cię do lektury bloga, na mój instagram i na fanpage. Rozsiądź się

PO PROSTU WYGODNIE.